Společnost Centurion loss prevention a.s. nabízí širokou škálu služeb, ale především se zaměřuje na detektivní a strážní službu. Hlavní zásadou naší společnosti je záruka vysoké kvality poskytovaných služeb.

Manažer technického oddělení Praha

Náplň práce:

- vedení realizace servisních a revizních zakázek

- odpovědnost za instalace

- řízení kvality, nákladů a termínů projektů

- obchodní a technická jednání se zákazníky

- vytváření rozpočtů a cenových nabídek pro svěřené projekty dle konkrétních zakázek

Požadujeme:

- min. SŠ vzdělání, vzdělání v oboru elektro (slaboproud, informační technologie)

- znalost zabezpečovacích zařízení

- řidičské oprávnění sk. B

- samostatnost a zodpovědnost

- flexibilita, ochota učit se novým věcem, inovativnost

Výhodou jsou níže uvedené znalosti

- znalost síťových instalací

- všeobecné znalosti kamerových systémů

- znalost EZS, CCTV,PZTS,EPS

- praxe v oblasti managementu projekce slaboproudých systémů

Nabízíme:

- zázemí dynamické stabilní společnosti

- samostatnou práci s možností seberealizace a dalšího rozvoje

- plat 45 000 Kč + další benefity

- služební automobil

- možnost výkonového hodnocení

- kancelář v Praze

Společnost
CENTURION loss prevention a.s.
Adresa
Kundratka 1944/17, Praha – Libeň
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 45 000 – 50 000 Kč / měsíc
Benefity: Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování
Zařazeno: Technika a vývoj, Vrcholový management, Technický ředitel/manažer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel