Obchodní zástupce

Hledáme nové parťáky do našeho obchodního týmu do regionů:

1. Chomutov, Most
2. Ústí n/Labem, Děčín, Litoměřice
3. Kladno, Mělník
4. Beroun
5. Písek
6. Strakonice
7. Rychnov nad Kněžnou, Ústí nad Orlicí
8. Opava, Ostrava
9. Uherské Hradiště
10. Hodonín, Břeclav
11. Vsetín
12. Ostrava

Náplň práce:

- převezmete po předchozím kolegovi síť prodejen, kde se pravidelně provádí monitoring a jiné aktivity pro našeho významného obchodního partnera.

- pravidelná komunikace s obchodníky, vedoucími prodejen. Jejich informování o probíhajících akcích aj.

Požadujeme:

- řidičský průkaz sk. B

- praxe na pozici obchodního zástupce výhodou

- nástup ideálně od 1.1.2020, případně nejpozději 1.3.2020

Nabízíme:

- nadprůměrné finanční ohodnocení. 24 000,- až 26 000,- čistého, podle praxe. Plus další finanční odměny.

- služební auto i k soukromému užívání, iPAD a telefon s neomezeným voláním, sms a internetem

- smlouva na dobu neurčitou

- odborné zaškolení

- zázemí stabilní české firmy

- firemní akce

V případě zájmu nám zašlete prosím své CV s fotkou.

Společnost
sales field force s.r.o.
Adresa
Česká republika
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 31 000 – 35 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Firemní akce
Zařazeno: Prodej a obchod, Zákaznický servis, Obchodní zástupce
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

sales field force s.r.o., Jiří Seidl