MIBA, s.r.o. (založena v roce 1992) se zabývá návrhy, kompletní realizací a zajištěním veletržních expozic v zahraničí - především pro zahraniční klientelu (více než 300 realizovaných expozic po celém světě během jednoho roku).

Projektant (CAD) - Veletržní stánky

Sháníme kolegu do týmu v Modleticích. Vaší náplní bude kreslit stánky na veletržní expozice a podílet se tak na jejich realizaci.
Jak takový stánek vypadá, můžete zjistit na našich stránkách.
Vyhovuje-li Vám volná ruka při organizaci vlastní práce, časová flexibilita a přesto se na Vás dá spolehnout, jste ideálním kandidátem.

TECHNIK - CAD

Náplň práce:
- vypracování podkladů z architektem dodaného 3D projektu
- příprava technického řešení stavby
- konstrukční výkresy jednotlivých částí staveb
- následná koordinace technického řešení s obchodním a realizačním týmem
- výstupem je komplexní materiálová rozvaha

V naší firmě klademe důraz na pochopení toho, co člověk dělá. Počítejte tedy s tím, že podmínkou pro tuto pozici je zúčastnit se v prvním půl roce fyzicky minimálně 2-3 montáží. Na nich budete pomáhat montážnímu týmu, naučíte se rozpoznávat naše systémy - aby se Vám lépe chápalo, co kreslíte.

Nabízíme:
- Nástup možný ihned nebo dohodou.
- Spolupráce na ŽL možná.
- Spravedlivé finanční ohodnocení (tj. v závislosti na Vaší praxi, zkušenostech a schopnostech se učit)
- Flexibilní pracovní doba
- Individuální začátek a konec pracovní doby (důležité je mít hotovo do daného termínu)
- Vstřícný přístup a profesionální kolegy
- Mentoring při zaškolování
- Osobní i profesní růst

Podmínkou:
- Dobrá znalost programu AutoCad (3D)
- pečlivost a selský rozum

Výhodou:
Vlastní automobil není podmínkou, ale bude pro Vás výhodou neb přívětivá cesta MHD k nám do Modletic nevede.

Bližší informace o zaměření společnosti najdete na stránkách www.miba.cz, www.syma.com.
Zaujal-li Vás náš inzerát, neváhejte nám zaslat Váš strukturovaný životopis (ideálně s fotografií a ukázkami prací).

Jakékoli dotazy Vám rádi zodpovíme!

Společnost
MIBA s.r.o.
Adresa
Hlavní město Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Benefity: Bonusy/prémie, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Možnost delšího neplaceného volna, Zahraniční pracovní cesty, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Administrativa, Stavebnictví a reality, Technika a vývoj, Technik, Technik ve stavebnictví, Konstruktér, Přípravář, CAD/CAM specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

MIBA s.r.o., Miroslava Veselá
+420 241 404 595