Mezinárodní společnost Turbado, působící v e-commerce a sortimentu spotřební elektroniky, nabízí k dispozici pracovní pozici PHP VÝVOJÁŘ/KA.

Náplň práce:

- správa a rozvoj internetových obchodů v ČR a SR
- napojování systémů na dopravce, dodavatele, platební brány a Marketplace (API)
- sdílení zkušeností s vývojáři sesterských projektů

Požadavky:

- profesionální pracovní zkušenost s PHP (5,7) a databázemi MySQL apod.
- samostatnost, iniciativu a pečlivost
- zkušenost s používáním verzovacího systému Git
- alespoň pokročilou znalost anglického jazyka (komunikace se zahraničním týmem)
- zájem o nové technologie a postupy

Výhodou:

- zkušenosti s platformami Magento 2 a ZenCart
- znalost PHP frameworků (Laravel, Symphony ad.)

Nabízíme:

- práci na hlavní pracovní poměr či IČO
- odpovídající finanční ohodnocení
- atraktivní projekty s mezinárodním přesahem a práci „která bude vidět“
- přátelský kolektiv
- pracovní telefon a notebook

Benefity naší společnosti

Bonusy a prémie, Každý rok navýšení mzdy o 10%, Občerstvení na pracovišti, Vlastní organizace náplně práce, Vyhrazený čas na inovace, Rozjezd zcela nového projektu

Uchazeči splňující výše uvedené mohou předložit svůj životopis ve formátu Word nebo PDF, možný nástup ihned.

Společnost
NEL servis s.r.o.
Adresa
K. Světlé 2238/2, České Budějovice – České Budějovice 3
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná) nebo Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 40 000 – 60 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky/služby, Firemní akce, Možnost si napracovat hodiny, Možnost delšího neplaceného volna, Zahraniční pracovní cesty, Vlastní organizace náplně práce, Vyhrazený čas na inovace, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Programátor, Webdesigner, Webmaster, Databázový specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO, dohoda o pracovní činnosti
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.