Společnost CHILLI PEPPER a.s. hledá vhodné kandidátky na pozici recepční.

Náplň práce:
- Vyřizování telefonátů
- Objednávky kancelářských potřeb
- Komunikace s klienty a úřady
- Uvádění a evidence návštěv
- Organizace došlé a odchozí pošty
- Administrativní podpora týmu (kopírování, skenování aj.)
- Práce s PC (Word, Excel)

Co očekáváme/požadujeme:
- Praxe na obdobné pozici výhodou (ideálně v advokátní kanceláři nebo personální agentuře)
- SŠ vzdělání
- Aktivní přístup k řešení problémů
- Příjemné vystupování
- Zodpovědnost, samostatnost a pečlivost
- Vysoké pracovní nasazení a časovou flexibilitu
- Znalost AJ
- Znalost práce s PC (MS Office)

Co nabízíme:
- Dynamickou práci v týmově orientovaném mladém kolektivu
- Příjemné pracovní prostředí
- Zázemí stabilní a úspěšné společnosti
- Motivující finanční ohodnocení, služební mobilní telefon, multisport kartu

Nástup ihned

V případě zájmu zasílejte své životopisy s aktuální fotografií.

Společnost
CHILLI PEPPER a.s.
Adresa
Bucharova 1314/8, Praha – Stodůlky
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 30 000 – 35 000 Kč / měsíc
Benefity: Mobilní telefon, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Zařazeno: Administrativa, Recepční
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Obchodní společnost se sídlem v Praze, Blanka Roule