Firma MESIT&RÖDERS V.O.S.
Sokolovská 573, Uh. Hradiště
Subdodavatel automobilového průmyslu

Přijme: Obchodního manažera/manažerku

Požadavky:

- VŠ vzdělání ekonomického nebo technického směru
- znalost německého nebo anglického jazyka na komunikativní úrovni
- silně obchodně a zákaznicky orientovaná osobnost
- schopnost vést a úspěšně motivovat tým

Náplň práce:

- kompletní řízení obchodní divize
- zodpovědnost za oblast prodeje, nákupu a logistiky

Nabízíme:

- spoluúčast na rozvoji dynamicky se rozvíjející společnosti evropské působnosti
- možnost pracovat na významných zahraničních projektech
- osobní rozvoj a kariérní růst
- finanční ohodnocení respektující schopnosti a dovednosti
- nástup možný ihned

V případě zájmu zasílejte strukturované životopisy na MESIT&RÖDERS V.O.S., personální odd.-Mgr. Bosáková, Sokolovská 573, 686 01 Uh.Hradiště nebo na e-mail.

Společnost
MESIT & RÖDERS v.o.s.
Adresa
Sokolovská 573, Uherské Hradiště – Mařatice
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Němčina (Pokročilá) nebo Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Firemní akce, 13. plat, Možnost si napracovat hodiny, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: Administrativa, Prodej a obchod, Vrcholový management, Obchodní ředitel/manažer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.