Posuňte svou kariéru v IT, dáváme příležitost lidem i s kratší praxí! Hledáme šikovné kolegy, kteří pomohou odbavit servisní požadavky naší centrály a prodejen. Zároveň budete mít možnost získat cenné zkušenosti při spolupráci na nejrůznějších projektech.

IT specialista – Helpdesk

Nabízíme:

· Zajímavou a pestrou práci

· Flexibilní začátek/konec pracovní doby

· Fixní ohodnocení plus příplatky

· Skvěle dostupné pracoviště – přímo na metru B, tramvaji i bus Smíchovské nádraží

· Týden dovolené navíc

· HPP a k tomu pestré zaměstnanecké benefity nebo raději více svobody a ŽL? Vyberte si!

· Nástup dohodou

Hlavní náplň práce

· Poskytování podpory pro HW, SW a síťové požadavky od uživatelů a prodejen

· Inventarizace HW a SW

· Příjem, prioritizace a následné předání/řešení došlých incidentů a požadavků uživatelů

· Spolupráce na IT projektech, implementace nových SW

· Základní analýza a řešení provozních problémů spojených s podporou běžících aplikací a HW

· Monitorování provozních systémů a HW

Profesní a osobní předpoklady:

· Min. 2 roky praxe na pozici IT Specialisty Helpdesku (IT podpora)

· Znalost Microsoft technologií (DNS, DHCP, AD, Terminal services) + nástrojů MS Office

· Podpora a administrace KVM, VMware

· Praktické zkušenosti s OS Windows 7/8/10

· Znalost hardware a sítí (PC, LAN, internet)

· Všeobecné povědomí o IT technologiích

· Analytické schopnosti

· Aktivní přístup k řešení úkolů, schopnost pracovat samostatně i v týmu

· Komunikativnost a pro-zákaznický přístup

· Řidičský průkaz skupiny B

Těšíme se na vaše reakce, podrobné informace rádi poskytneme při osobním pohovoru.

Společnost
NEOLUXOR, s.r.o.
Adresa
Nádražní 896/30, Praha – Smíchov
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Benefity: Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky/služby, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel