Co vás čeká

Do zařízení Modrý klíč o.p.s. hledáme aiststentku v sociálních službách pro práci s uživatelem s těžkým kombinovaným postižením v denním stacionáři. Náplní práce je přímá práce s uživatelem, provázení všemi denními činnostmi (aktivizace, úkony péče) včetně ranního přechodu z domácího do stacionárního prostředí, zpracovávání dokumentace o poskytované službě.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Požadujeme minimálně Kurz pracovníka v sociálních službách (min. 150 hodin), lépe středoškolské vzdělání sociálního zaměření. Časová flexibilita v rozmezí po - pá, 7:00 - 18:00 při 40 hodinách týdně.

Výhodou bude, pokud budete umět

Praxe v oboru vítána. Profesní životopis prosím zasílejte emailem.

Co vám můžeme nabídnout

Nabízíme interní vzdělávání a podporu dalšího vzdělávání, tvořivou práci v hezkém prostředí a příjemné pracovní klima. 7 týdnů dovolené.

Společnost
Modrý klíč o.p.s.
Adresa
Smolkova 567/2, Praha – Kamýk
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 19 600 – 39 200 Kč / měsíc
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče, Sociální pracovník
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.