Česká technologická společnost specializující se na záchranu dat hledá posilu týmu na pozici:

PROVOZNÍ ŘEDITEL/KA

Hlavní náplň práce:

· zodpovědnost za chod a rozvoj provozovny v Praze 5

· podpora obchodních partnerů a zahraničních poboček

· asistence a zastupování vedení společnosti

· vedení menšího pracovního týmu, personalistika

· příprava podkladů pro mzdy

Pro tuto práci je potřeba především:

· zodpovědnost

· přirozená autorita

· schopnost vést tým lidí, praxe ve vedení lidí alespoň 1 rok

· pragmatické myšlení

· samostatnost, angažovanost

· důslednost, pečlivost

· schopnost dotahovat svěřené úkoly do konce

· pokročilá znalost AJ / NJ

Nabízíme Vám:

· zázemí stabilní české firmy (více než 25 let na trhu)

· vícesložkové ohodnocení, roční prémie

· možnost individuální úpravy pracovní doby

· rozmanitou pracovní náplň

· stravenky, příspěvek na dress code, slevy na služby společnosti

· smlouvu na dobu neurčitou

· odbornou podporu a zaškolení

· mladý, přátelský kolektiv

· pracoviště v těsné blízkosti metra

· plat závisí na zkušenostech a schopnostech

Nástup dle dohody, možný ihned.

Společnost
DATARECOVERY, s.r.o.
Adresa
Petržílkova 1436/35, Praha – Stodůlky
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 40 000 – 50 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Sleva na firemní výrobky/služby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce
Zařazeno: Administrativa, Prodej a obchod, Vrcholový management
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

DATARECOVERY, s.r.o., Zuzana Zábranová