Velkoobchod s kojeneckým a dětským zbožím.

Grafik/designér

Jsme zavedená velkoobchodní firma s dětským a kojeneckým zbožím Baby Direkt s.r.o. Na trhu působíme již více něž 25let. Do portfolia značek, které dovážíme, patří i naše vlastní česká značka Zopa. Nyní v rámci expanze na zahraniční trhy a rozšíření nabídky produktů hledáme do týmu, vytvářející značku Zopa, schopného a kreativního grafika/designéra.

Náplň práce:

- tvorba návrhů designu výrobků pro děti (židličky, postýlky, kočárky, autosedačky atd.)

- podílení se na organizaci focení a prezentace kolekce

- sledování aktuálních/módních trendů, analýza trhu a sledování konkurence

- tvorba vizualizací produktů

- připravovat prezentace novinek (zahájení prodeje/informace o výrobku)

- tvorba marketingových materiálů pro tisková a digitální media (letáky, katalogy, bannery, newslettery…)

Požadujeme:

- SŠ vzdělání

- výborná znalost programů Adobe (Indesign, Illustrator, Photoshop, Bridge)

- dále znalost program Microsoft (Word, Excel, Powerpoint…)

- základní znalost angličtiny

- kreativní myšlení a grafické cítění

- preciznost a spolehlivost

- loajalitu

- samostatnost

Nabízíme:

- Možnost seberealizace

- Práce v mladém kolektivu

- Stravenky

- Stabilitu a zázemí firmy s tradicí

- Firemní a teambuidingové akce

- Slevu na výrobky

Informace o pozici:

- Plat 25 000- 35 000kč

- Motivační mzdové ohodnocení

- Pracovní smlouva- plný úvazek

- Smlouva na dobu určitou (možnost změny na neurčito)

- Angličtina základní

Pozice je vhodná i pro absolventy

V případě zájmu prosím zašlete životopis + foto přes tlačítko odpovědět.
Pokud splníte všechny podmínky, budete zařazeni do výběrového řízení a pozváni k osobnímu pohovoru.

Společnost
BABY DIREKT s.r.o.
Adresa
Brno – Tuřany
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá) nebo Angličtina (Základní)
Plat
Plat: 25 000 – 35 000 Kč / měsíc
Benefity: Sleva na firemní výrobky/služby, Stravenky/příspěvek na stravování, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce
Zařazeno: Média, reklama a PR, Grafik, Designer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.