De Heus je mezinárodně působící společnost, jejíž hlavní aktivitou je výroba a prodej vysoce kvalitních krmiv pro hospodářská zvířata. De Heus nyní patří mezi 20 největších dodavatelů krmiv na světě. Mimo České republiky je De Heus aktivní ve více než 50 zemích. Z centrály v ČR řídíme také pobočky na Slovensku a v Maďarsku.

Projektový manažer/ka marketingu

Co vás čeká

- koordinace různých marketingových projektů a jiných aktivit (např. CRM, e-orders)

- tvorba obsahu a správa firemních webových stránek

- tvorba obsahu a správa sociálních sítí

- organizování firemních akcí

- tvorba firemních inzerátů a propagačních materiálů

- komunikace a spolupráce s kolegy z ostatních oddělení

- podpora marketing manažera

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

- vyšší odborné nebo bakalářské vzdělání

- výborné komunikační a organizační schopnosti

- orientaci na zákazníka

- schopnost neustále připravovat a realizovat změny a nové projekty

- zkušenosti na obdobné pozici min. 1 rok

- dobrá uživatelská znalost MS Office,

- komunikativní úroveň angličtiny (min. úroveň B1)

- ŘP sk. B

Co vám můžeme nabídnout

- práci v moderních prostorách v prostředí s rodinnou atmosférou

- prostor pro profesní rozvoj

- vzdělávání v rámci firmy + externí školení

- zaměstnanecké výhody (5 týdnů dovolené, roční prémie, příspěvek na penzi, velmi výhodné volání a internet i pro rodinné příslušníky, obědy za 25,-Kč)

- nástup možný ihned

Společnost
De Heus a.s.
Adresa
Bučovice – Marefy
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 30 000 – 33 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce
Zařazeno: Marketing, Marketingová komunikace, Specialista PR, Project Manager, Specialista marketingu, Event Specialist, Online Marketing
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel