OPRO CZ Česko-německá firma zabývající se výrobou dámské konfekce pod značkou OSKA

IT

Náplň práce:

  • Příprava HTML šablon.
  • Vytváření newsletterů v Mailchimpu.
  • Základní úpravy obrázků.
  • Uživatelská podpora (interních uživatelů).

Požadujeme:

  • Kódování HTML + CSS + Bootstrap.
  • Zkušenosti s vytvářením newsletterů v Mailchimpu.
  • Práce s Adobe Photoshop.
  • Velmi dobrá znalost AJ slovem i písmem.

Společnost
OPRO CZ, k.s.
Adresa
Příčná 1735/25, Šumperk
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Plat
Plat: 26 000 – 30 000 Kč / měsíc
Benefity: Dovolená 5 týdnů
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Programátor, Správce operačních systémů a sítí, Webdesigner, Webmaster, Pracovník help desku, Support IS
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

OPRO CZ, k.s., Filip Hudeček
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.