La Strada ČR, o.p.s. přijme novou kolegyni na pozici pracovnice v sociálních službách

Termín nástupu možný ihned, případně dle domluvy.

Pracoviště: Praha

Pracovní úvazek: 0,4 – 0,6

Pracovní náplň:

Noční služba v azylovém bytě pro ženy 1x týdně od 22 do 6 hodin

kontrola a údržba stavu azylového bytu, kontrola dodržování pravidel ubytování a soužití v bytě, řešení konfliktů mezi klientkami
vydávání hygienických a úklidových prostředků klientkám
povídání s klientkami s cílem sdílení a podpory
zapisování zpráv z nočních služeb
možnost během nočních směn spát, když se nic neděje
Denní služby v rozsahu 1 – 2 dny v týdnu

přímá práce s klienty a klientkami organizace na činnostech vedoucích k začlenění do běžného života (např. hledání práce)
doprovázení klientů a klientek na úřady apod., trávení volného času s nimi
administrativní práce

Účast na poradách v kanceláři organizace v pondělky cca od 12 do 16 hodin.

Účast na supervizích cca 1x za 6 týdnů, příležitostně na vzdělávacích kurzech.

Požadujeme:

· kvalifikace podle zákona o sociálních službách (§ 116) – pozice je vhodná i pro studenty sociálních oborů v posledním či předposledním ročníku

· trestní bezúhonnost

znalost práce na PC
jazykové znalosti výhodou
samostatnost, flexibilita
· psychická odolnost

· empatie a schopnost vlídné a podpůrné komunikace a současně asertivita a schopnost pevného držení osobních hranic

· respekt k jedinečnosti každé klientky či klienta bez ohledu na etnickou příslušnost, náboženské a politické přesvědčení, ekonomickou situaci a sexuální orientaci

· důsledné dodržování mlčenlivosti ohledně informací o klientkách a klientech, pracovnících i organizaci

Nabízíme:

· pracovní smlouvu v rozsahu 0,4 - 0,6 úvazku

· 5 týdnů dovolené, 3 dny sick days

zázemí renomované organizace
zajímavou a dynamickou práci
odborné supervizní vedení
možnost rozvoje a dalšího vzdělávání

V případě zájmu zašlete životopis a motivační dopis .

Společnost
La Strada Česká republika, o.p.s.
Adresa
Hlavní město Praha
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Notebook, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce, Možnost si napracovat hodiny, Dog-friendly office, Možnost studijního volna
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

222 721 810