Zámky vyvíjíme a vyrábíme více než 100 let. Značka FAB je od roku 1997 součástí globální skupiny ASSA ABLOY. Jsme vývojovým a výrobním centrem pro celou evropskou část skupiny ASSA ABLOY. A to díky velkým zkušenostem a vysoké profesionalitě našich lidí.

SALES MANAGER oblast Morava

Co vás čeká

- zodpovědnost za obchodní výsledky ve svěřeném regionu
- akvizice nových klientů
- zajištění organického růstu u stávajících obchodních partnerů
- monitoring konkurence a vývoje trhu
- účast na prezentačních akcích
- pravidelný reporting

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

- zkušenost na pozici obchodní zástupce v technickém oboru
- samostatnost a vysokou míru zodpovědnosti
- vysoké pracovní nasazení s orientací na výsledek
- výborné komunikační a vyjednávací schopnosti
- ŘP skupiny B (praxe v řízení)

Výhodou bude, pokud budete umět

- angličtina na komunikační úrovni
- znalost MS office – Excel, Powerpoint

Co vám můžeme nabídnout

- práci na HPP v úspěšné a zavedené nadnárodní společnosti

- zajímavé mzdové ohodnocení (základní mzda + osobní ohodnocení + roční bonusy)

- telefon, notebook, automobil i k soukromým účelům

- marketingová a obchodní podpora

- nástup možný ihned

Společnost
ASSA ABLOY Czech & Slovakia s.r.o.
Adresa
Dolnoměcholupská 1418/12, Praha – Hostivař
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky/služby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Občerstvení na pracovišti, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Marketing, Prodej a obchod, Služby, Obchodní zástupce, Obchodní ředitel/manažer, Product Manager, Product Specialist, Key Account Manager, Business Development Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel