Pro našeho klienta, mezinárodní výrobní společnost, hledáme kandidáty na pozici Technický ředitel výroby

Náplň práce

  • řízení a organizace činností v rámci výrobního závodu, navrhování nových postupů ke zvýšení efektivnosti výroby a produktivity práce
  • spolupráce na technologickém zlepšování výrobků a procesů
  • řešení technických problémů
  • spolupráce na vypracování strategie firmy
  • řízení a kontrola oblasti bezpečnosti a hygieny práce
  • řízení, koordinace a kontrola výsledků práce svěřeného závodu
  • vedení technologů výroby

Požadujeme

  • VŠ vzdělání technického směru, ideálně materiálové inženýrství
  • plynulou znalost angličtiny
  • zkušenost s vedením zaměstnanců
  • komplexní myšlení, zvládání zátěžových situací
  • komunikační a prezentační dovednosti
  • vyjednávací schopnosti

Nabízíme

  • zázemí zahraniční společnosti
  • manažerské odměňování
  • podnikové benefity vztahující se k dané pozici

Hledáme kandidáty z kraje Středočeského, Ústeckého a okolí

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zasílejete své životopisy v editovatelném formátu DOC, DOCX, ODT v češtině s foto (vloženou do CV) tj. ne PDF, vše do 70KB. T: 606772732, www.prosperitahr.cz, pracujeme do 22 hodin, včetně víkendu

Společnost
Prosperita HR
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Pokročilá)
Zařazeno: Chemický průmysl, Vrcholový management, Výroba a průmysl, Technolog v chemickém průmyslu, Vedoucí výroby, Technolog výroby, Technický ředitel/manažer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Personální agentura Prosperita HR
00420606772732