Společnost UCT Fluid Delivery Solutions s.r.o. je výrobcem technologických zařízení pro polovodičový průmysl se sídlem v Liberci. Do svého týmu hledá nového pracovníka na obsazení pozice:

DATOVÝ ANALYTIK

Společnost: UCT Fluid Delivery Solutions s.r.o.

Název pracovní pozice: Datový analytik

Kdo jsme

  • světový lídr ve výrobě jedinečných technologických zařízení pro polovodičový průmysl
  • součást celosvětové skupiny UCT, průkopníka ultra čistých technologií
  • zakázková výroba plastových komponentů, unikátních technologických celků a speciálních montážních sestav
  • společnost s individuálním přístupem ke každému jednotlivci
  • firma rodinného charakteru se společnými cíli

Co nabízíme

  • práci v oboru high-tech technologií, spolupráci s nejlepšími odborníky skupiny UCT
  • dlouhodobou zaměstnaneckou perspektivu v neustále se rozvíjejícím oboru technologií budoucnosti.
  • jednosměnný provoz (PO-PÁ) s možností flexibilní pracovní doby
  • profesní vzdělávací programy, školení, zvyšování kvalifikace s možností následného profesního růstu
  • příjemná pracovní atmosféra v mladém kolektivu
  • atraktivní zaměstnanecké benefity
  • služební notebook a telefon
  • možnost Home Office

Pracovní náplň

  • Implementace datového skladu na platformě MS SQL
  • Implementace reportovacích a analytických nástrojů Microsoft
  • práce s kmenovými daty ERP systému IS Helios Orange
  • optimalizace procesů pro získávání dat
  • analýza dat
  • vizualizace dat dle požadavku klíčových uživatelů
  • prezentace reportů i v anglickém jazyce

Požadujeme

  • zkušenost s datovým skladem MS SQL min 2 roky
  • znalost Microsoft BI
  • znalost MS SQL
  • AJ na úrovni B2
  • znalost MS Excel analytických nástrojů výhodou
  • znalost IS Helios Orange výhodou
  • řidičský průkaz sk. B výhodou

Možný nástup: ihned/dohodou

Společnost
UCT Fluid Delivery Solutions s.r.o.
Adresa
V Horkách 76/18, Liberec – Liberec IX-Janův Důl
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Pokročilá)
Plat
Plat: 30 000 – 35 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, Výroba a průmysl
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.