Work Service Czech s.r.o. je úspěšná nadnárodní personální agentura s dlouhou tradicí v oblasti personálního poradenství a zprostředkování pracovních příležitostí.
Garantujeme nadstandardní péči o klienty i uchazeče o zaměstnání, zkušenosti a odbornost našich konzultantů a především individuální a lidský přístup. V krátkém časovém horizontu Vám zajistíme zaměstnání odpovídající Vašim představám nebo poradíme jak ho nejlépe najít.

Hledáte zaměstnání? Nechte to na nás!

Šička - Břeclav

Náplň práce:

- šička ve výrobní společnosti
- šití potahů na matrace na speciálních šicích strojích
- účast na měsíčních inventurách
- balení a kompletace výrobků

Požadujeme:

- praxi v oboru (alespoň krátkou)
- preciznost a spolehlivost, manuální zručnost, schopnost samostatně pracovat
- ochotu pracovat ve dvousměnném provozu

Nabízíme:

- dovolená 25 dní, práce na HPP
- docházkový bonus
- prémie
- zaplacení přesčasů
- stravenky a možnost firemního stravování

Vážní zájemci nás mohou kontaktovat ihned přes tlačítko ODPOVĚDĚT. Vždy uvádějte Vaše telefonní číslo a nabídku, o kterou máte zájem.

Společnost
Work Service Czech s.r.o.
Adresa
Břeclav
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Zařazeno: Řemeslné a manuální práce, Výroba a průmysl, Šička
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Work Service Czech s.r.o., Lucie Machotková
Křenová 60, 602 00 Brno, Česká republika
+420 602 385 151