Jsme vzdělávací skupina zastřešující přední poskytovatele vzdělávání v ČR pro firemní klientelu i veřejnost - James Cook Languages, Caledonian School, Tutor, JIPKA, Top Vision a Digiskills. Skupina vznikla v roce 2010, jednotlivé značky však mají mnohem delší tradici. Našimi vzdělávacími akcemi ročně projdou desítky tisíc účastníků. Nabízíme jazykové i profesní kurzy, přípravné kurzy k přijímacím zkouškám na VŠ i ke státní maturitě. Vzděláváme lektory, pořádáme odborné konference i semináře k aktuálním tématům.

LEKTOR/KA ANGLIČTINY - SDÍLEJTE SVÉ DOVEDNOSTI

JAK BUDE VYPADAT VAŠE NÁPLŇ PRÁCE:

  • Budete učit dospělé studenty z českých i mezinárodních firem, většinou v individuálních lekcích či malých skupinkách o 2-5 lidech.
  • Součástí práce lektora je i příprava na lekce (doma či v naší knihovně v Karlíně).

(IDEÁLNĚ) POTŘEBUJETE:

Pokud splňujete pouze některá z kritérií, nevadí - důležité je, že vás bude učení bavit!

  • Studovat, nebo už mít dostudovanou VŠ.
  • Výhodou je jazykový certifikát či státní zkouška na úrovni C1.
  • Být otevřený cestování po Praze - většina našich kurzů se koná v sídlech společností, ve kterých učíme (lokalitu lze často domluvit a přizpůsobit Vašim potřebám).

MŮŽEME VÁM NABÍDNOUT:

  • Zázemí největší vzdělávací společnosti v České republice
  • Neomezené množství kurzů - snadno Vám sestavíme plný rozvrh a přizpůsobíme dojezdové vzdálenosti Vašim potřebám
  • Možnost sestavit si rozvrh podle sebe - vyzvedávání dětí či lekce jógy už nejsou problém
  • Lítačku pro všechny s plným rozvrhem
  • Bonus až 20 000 Kč po roce spolupráce a při plném rozvrhu.
  • Zkušeného mentora, který vám pomůže s každou zapeklitostí ve výuce a metodice
  • Tréninky a workshopy, které rozvinou Vaše lektorské dovednosti - úvodní set tréninků a pravidelné workshopy během roku
  • Knihovnu s více než 3 000 učebnic a předpřipravených materiálů
  • Tisk a kopírování na 5 místech po Praze zdarma
  • Možnost seznámit se s dalšími lektory na našich pravidelných párty
  • Slevy až 100 % na jazykové kurzy u nás a našich u partnerských škol Jipka a Tutor a na soft skills a hard skills kurzy u vzdělávací společnosti Top Vision.

Práce je vhodná i pro studenty VŠ, absolventy, osoby v důchodu a rodiče na MD/RD.

V případě zájmu nám prosím zašlete svůj životopis nebo odkaz na Váš LinkedIn profil.

Společnost
James Cook Languages
Adresa
Praha – Karlín
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá), Čeština (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky/služby, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na dopravu, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost delšího neplaceného volna, Vlastní organizace náplně práce, Možnost studijního volna, Profesní/osobní kouč
Zařazeno: Cestovní ruch a ubytování, Vzdělávání a školství, Lektor/instruktor, Učitel mateřské školy, Učitel střední školy, Učitel základní školy, Vysokoškolský učitel
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list/IČO, jiné
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro OZP, s docházením do firmy. Vhodné i pro: tělesně postižení, ostatní.

Pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Pozice je vhodná i pro důchodce.

EDUA Group, s.r.o., Recruitment Team