Advantis Medical s.r.o. je nestátní zařízení, které poskytuje domácí zdravotní péči.

Advantis Medical s.r.o. je společnost, která se snaží přinést novou kvalitu a standardy do služeb domácí péče. Zdravotní sestry se starají o klienty v domácím prostředí a poskytují pacientům péči dle indikace lékaře.

Hledáme zkušené zdravotní sestry nejen v hl. městě Praha, ale i pro naše pobočky Praha-Západ a Praha-Východ.
Pokud je pro Vás profese zdrav. sestry nejen prací, ale i posláním, ozvěte se nám.

Náplň práce:
*příprava a podávání léků i výživy
*péče o invazivní vstupy
*kontrola fyziologických funkcí včetně orientační kontroly glykemie
*umělé domácí plicní ventilaci (v případě potřeby zaškolíme)
*a další úkonech dle diagnózy klienta

Co od vás očekáváme:
*kvalifikaci Všeobecná zdravotní sestra (SŠ či VŠ vzdělání)
*minimálně 1 rok praxe u lůžka
*trestní bezúhonnost a žádné aktivní exekuce
*ochotu, vstřícnost, trpělivost, empatický přístup
*samostatné rozhodování a iniciativu
*řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)

Odměnou vám bude:
*smysluplná práce s důrazem na důstojnost člověka
*jednosměnný provoz bez nočních služeb
*nadstandardní platové ohodnocení a další odměny
*mobilní telefon a služební vůz i k soukromým účelům
*možnost odborného růstu formou certifikovaných kurzů
*možnost práce také na DPP (200 Kč/hod)

V případě zájmu zašlete prosím svůj strukturovaný životopis s názvem pozice, o kterou se ucházíte nebo kontaktujte Štěpánku Bečvářovou, tel. 602 290 182.

Společnost
Advantis Medical s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 35 000 – 45 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče, Zdravotní sestra
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, dohoda o pracovní činnosti
Zadavatel: Zaměstnavatel