Úspěšná společnost zabývající se vývojem informačních systémů se sídlem v centru Brna hledá nového kolegu/kolegyni na pozici:

SPECIALISTA TRHU – INFORMAČNÍ SYSTÉMY

Pracovní náplň:

  • analýza a vyhodnocení potřeb trhu v oblasti IS
  • přinášení podnětů k inovacím produktů společnosti (ve vztahu k výsledkům šetření)
  • prověření připravované novinky u stávajících klientů
  • spolupráce s oddělením vývoje, marketingu a obchodu
  • naslouchání zákazníkům a komunikace s nimi
  • projektové řízení, marketingové strategie, příprava kampaní

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání
  • orientaci v IT terminologii a znalost marketingových nástrojů
  • schopnost vidět mezery na trhu a potenciál k hledání řešení pro jejich zaplnění
  • aktivní znalost AJ
  • analyticky zaměřenou, empatickou a komunikativní osobnost
  • kreativní myšlení a tah na branku
  • velmi dobré organizační schopnosti

Nabízíme:

  • zázemí stabilní české společnosti
  • zajímavé mzdové ohodnocení
  • balíček zaměstnaneckých benefitů
  • možnost seberealizace a odborného rozvoje
  • perspektiva dlouhodobé spolupráce
  • příjemné pracovní prostředí

Místo kanceláře: BRNO - střed

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka ODPOVĚDĚT. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Děkujeme.

Společnost
INVENT HR Consulting, s.r.o.
Adresa
Jihomoravský kraj
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, Marketing, Technika a vývoj, IT analytik, Marketingová strategie, Marketingový analytik, Project Manager, Marketingový výzkum, Trade Marketing
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

INVENT HR Consulting, s.r.o., Ivana Kovaříková