Úspěšná společnost zabývající se vývojem informačních systémů se sídlem v centru Brna hledá nového kolegu/kolegyni na pozici:

IT ADMINISTRÁTOR

Pracovní náplň:

  • komplexní péče o SW a HW vybavení firmy
  • správa a konfigurace AD a MS Azure AD, o365, IIS, LAN/WAN
  • uvádění nových zařízení do provozu a jejich následné testování
  • podpora uživatelů systému
  • audity ICT procesů
  • tvorba architektury sítě

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání IT zaměření
  • schopnost správy SW a HW vybavení
  • znalost Active Directory, SQL a prostředí Microsoft
  • všeobecná znalost sítí LAN/WAN a jejich monitoringu
  • zkušenosti s VoIP a IT network security
  • znalost skriptovacích jazyků
  • pasivní znalost AJ – čtení technické dokumentace
  • samostatnost, pečlivost a ochota vzdělávat se
  • řidičský průkaz sk.: B

Nabízíme:

  • zázemí stabilní české společnosti
  • zajímavé mzdové ohodnocení
  • balíček zaměstnaneckých benefitů
  • možnost seberealizace a odborného rozvoje
  • perspektiva dlouhodobé spolupráce
  • příjemné pracovní prostředí

Místo kanceláře: BRNO - střed

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka ODPOVĚDĚT. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Děkujeme.

Společnost
INVENT HR Consulting, s.r.o.
Adresa
Jihomoravský kraj
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Firemní akce, Vzdělávací kurzy, školení, Mobilní telefon, Notebook, Občerstvení na pracovišti, Stravenky/příspěvek na stravování
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, IT konzultant, Správce operačních systémů a sítí, Správce aplikačního SW, Technik HW, Pracovník help desku, Support IS
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

INVENT HR Consulting, s.r.o., Ivana Kovaříková