DIOSS NÝŘANY a.s. je česká strojírenská firma s mnohaletou tradicí.

Technolog povrchových úprav

Společnost DIOSS NÝŘANY a.s. hledá nového kolegu na pozici Technolog povrchových úprav v lokalitě Nýřany.

místo výkonu práce - Nýřany

Datum nástupu: Ihned

Nástupní mzda: 35.000 - 45.000,- Kč

Co budete dělat:
Tvorba a udržování technologických postupů povrchových úprav, odpovědnost za tvorbu části cenové nabídky pro povrchové úpravy.

Co budete potřebovat:
- SŠ/VŠ vzdělání, chemického směru preferováno
- praxe na oddělení lakovny a na pozici technologa vítána
- zkušenost s povrchovým lakováním a s před povrchovou úpravou
- technické myšlení, orientace na neustálé zlepšování procesů
- zkušenost s prací s výkresovou dokumentací
- znalost NJ nebo AJ na mírně pokročilé úrovni
- znalost MS Office
- řidičský průkaz sk. B
- samostatnost, zodpovědnost, pečlivost, ochota učit se novým věcem

Nabízíme práci ve stabilizované firmě s dobrým pracovním a sociálním zázemím, 5 týdnů dovolené, závodní stravování, dopravní spojení z Plzně i okolních obcí. Po roce práce příspěvek na penzijní připojištění.

Společnost
DIOSS NÝŘANY a.s.
Adresa
Na Tesle 1238, Nýřany
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 35 000 – 45 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Administrativa, Strojírenství, Technolog ve strojírenství
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.