GIT Consult je personálně poradenskou společností a v procesu náboru zaměstnanců zastává roli nezávislého poradce.

GIT si udržuje dlouholeté know-how v oblasti náboru specialistů, a to od roku 2000.

Senior System Admin

CO BUDETE DĚLAT:

  • Ve spolupráci s architektem vytvářet specifikace a design řešení.
  • Proof of Concept, testování a ověřování prostředí.
  • Spolupráce na přípravě implementačních plánů.
  • Implementace a provoz navržených řešení.
  • Řešení problémů, spolupráce s vývojovými týmy.
  • Zvyšování znalostí v technologií OpenShift .
  • Příprava a kontrola technické dokumentace.
  • Spolupráce na implementaci procesů a postupů automatizace.
  • Pomoc při technickém rozvoji méně zkušených kolegů

CO K TOMU POTŘEBUJETE:

  • 3+ roky zkušeností s administrací Linuxových systémů
  • Zkušenost s implementací řešení platformy Docker, Kubernetes, OpenShift a jiné, zahrnující také vysokou dostupnost, bezpečnost, monitoring a zálohování
  • Zkušenost s prací u zákazníka na pozici technického konzultanta, implementátora řešení
  • Základní znalosti aplikačních architektur a jejich základních komponentů
  • Všeobecná znalost IT technologií a IT procesů
  • Znalost DevOPS procesů
  • Výhodou je znalost technologií jako elasticsearch, logstash, kibana, kafka, redis, cassandra a pod.

CO NA OPLÁTKU ZÍSKÁTE:

  • Stravenky
  • Multisport karta
  • Příspěvek na dovolenou
  • Příležitost pro další vlastní odborný rozvoj
  • Týden dovolené navíc
  • 2 dny "sick days"
  • Škálu zvýhodněných služeb a produktů společnosti
  • Příspěvek na penzijní připojištění

Společnost
GIT Consult Czech s.r.o.
Adresa
okres Hlavní město Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 65 000 – 100 000 Kč / měsíc
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW, Správce aplikačního SW, Support IS, Správce operačních systémů a sítí
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Pozice je vhodná i pro OZP, s docházením do firmy. Vhodné i pro: tělesně postižení, vozíčkáři.

GIT Consult Czech s.r.o., Lucia Stopková