Koho hledáme

Do našeho týmu hledáme posily s dovednostmi a znalostmi ve vývojářských technologiích a prostředích C#, ASP.NET pro práci na unikátních projektech zaměřených především na oblast dopravy, telematiky a internetu věcí.

Co vás čeká

  • Práce na rozvoji systémů, správy flotil vozidel nebo karetních přístupových systémů a dalších,
  • Práce s moderními technologiemi rozpoznávání obrazu, datovým skladem, big data a Internet věcí,
  • Práce v menším týmu zkušených vývojářů s vyšší variabilitou obsazování rolí na jednotlivých projektech,
  • Odměna za práci podle dosažených výsledků, zkušeností a dovedností.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • Znalost technologií C#, ASP.NET, javascript, html, css,
  • Znalosti jazyka SQL,
  • Schopnost samostatné práce i úzké kooperace s kolegy z navazujících projektů,
  • Schopnost spolupráce v menším týmu, která je charakteristická nižší specializací rolí,
  • Schopnosti zaměření se na výsledek a hlavně společný výsledek týmu,
  • Pozice je vhodná pro SŠ uchazeče s praxí i pro VŠ.

Výhodou bude, pokud budete umět

  • Vytvářet čistý a srozumitelný kód, včetně vhodného verzování (Clean Code, Gitlab)
  • Vytvářet sdílenou dokumentaci k vytvořenému kódu
  • pracovat i s operačním systém Linux
  • Co vám můžeme nabídnout

  • Nabízíme klidné, vstřícné, kooperativní a tvůrčí pracovní prostředí
  • Pohyblivou pracovní dobu, dle možností i možnost práce z domova

Společnost
CORTEC s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Základní)
Plat
Plat: 40 000 – 60 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, IT analytik, Programátor, Tester
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.