Společnost Callis Inter s.r.o. je společnost působící v oblasti personálních služeb. Naším cílem je poskytovat našim zákazníkům vysoce kvalitní služby v oblasti personalistiky. Pomáháme zvyšovat produktivitu práce a výnosnost firem, odstraňujeme rychlé výkyvy personálních potřeb a podporujeme aktivity podniků v oblasti řízení lidských zdrojů.

SYSTÉMOVÝ A DATABÁZOVÝ ADMINISTÁTOR

Pro rodinnou firmu hledáme právě TEBE:-) Tebe, kterého baví starost o administraci instalací systému ERP pro strojírenskou výrobu.

Náplň práce:

* starost o administraci instalací ERP systému řízení ve strojírenské výroby u zákazníka se kterým úspěšně firma spolupracujeme téměř 20 let

Projektové oblasti práce:

*administrace produkčních ERP systémů zákazníka

* pravidelné updaty hlavního systému na všech lokacích,

* administrace MS SQL pro Datawarehouse, Industry 4.0, a dalších

* vývoj a administrace interních podpůrných systémů SPC (Update servery, build servery, test
servery, ...)

*monitoring funkčnosti systémů a řešení provozních požadavků

Co bychom rádi:

* znalost MS SQL Serveru
* Znalost prostředí MS SQL DBA.
* Zkušenosti s psaním a laděním SQL dotazů a databázovým systémem MS SQL Server
SSIS, SSRS
* praxe při používání skriptovacích jazyků (PowerShell – Windows/Linux, bash)
* znalost heterogeních (Windows/Linux) sítí LAN/WAN
* základní znalosti v oblasti bezpečnosti ICT;
* zákaznický přístup k řešení problémů,
* analytické a proaktivní myšlení, pečlivost, systematičnost, samostatnostVýhodou bude, pokud budete umět

Výhodou bude:

* znalost RDBMS PROGRESS (www.progress.com/openedge)
* praktická znalost virtualizačních technologií VMWare (vSphere, vCenter)
* zkušenost s prací v mezinárodních týmech
* ochota rozvíjet jazykové znalosti nejen v oblasti programování (němčina, angličtina)

Nabízíme:

* zázemí stabilní, rodinné firmy, která je na trhu 25 let
* perspektivu dlouhodobé spolupráce (někteří kolegové jsou s námi více než 20 let)
* možnost práce s technologiemi IoT (Internet of Things) v rámci i4.0
* zahraniční služební cesty (Německo, Rakousko, Švýcarsko)
* zajímavou práci na projektech, jejichž výsledek závisí především na Vašich schopnostech
* individuální, přátelský přístup
* místo výkonu práce ve Zlíně, práce na plný úvazek, neomezené sick-days
* flexibilní pracovní dobu, možnost práce z domu
* stravenky, jazykové kurzy (AJ, NJ) na pracovišti

Společnost
Callis Inter s.r.o.
Adresa
Zlín
Požadované vzdělání: Bakalářské
Plat
Plat: 30 000 – 50 000 Kč / měsíc
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Pozice je vhodná i pro absolventy.

731 504 664