NAFTA je medzinárodná spoločnosť s rozsiahlymi skúsenosťami v oblasti skladovania a budovania podzemných zásobníkov zemného plynu na Slovensku a zároveň slovenským lídrom v prieskume a ťažbe uhľovodíkov. Spoločnosť aktívne pôsobí v krajinách strednej Európy a v súčasnosti je prítomná okrem Slovenska aj v Českej republike, Nemecku, Rakúsku a na Ukrajine.

NAFTA vo viacerých krajinách prevádzkuje podzemné zásobníky s celkovou skladovacou kapacitou približne 60 TWh, čím sa stala 6. najväčším prevádzkovateľom zásobníkov plynu v Európe, realizuje prieskumné činnosti a zúčastňuje sa projektov na skladovanie energie z obnoviteľných zdrojov.

Ložiskový inžinýr

Hľadáme kolegu/kolegyňu, do oblasti ložiskového inžinierstva, pre ktorého budú výzvou rôzne technické zadania, a ktorý vhodne doplní náš dobre fungujúci tím. Vybraný kandidát získa prácu v stabilnej spoločnosti so strategickým významom v oblasti energetiky.

Čo bude Vašou hlavnou náplňou práce?
Spracovanie, aktualizácia a archivácia geologickej dokumentácie o ložisku a technologickej dokumentácie
Návrh optimálneho využitia ložiska a technologického zariadenia
Vypracovávanie geologických podkladov pre uskladňovanie zemného plynu v PZZP
Spracovanie geologických podkladov pre rozvoj uskladňovania zemného plynu
Vypracovanie návrhov hydrodynamických výskumov sond a analýza výsledkov v spolupráci s interpretátorom well-testingu
Sledovanie priebehu vŕtania vrtov a operatívne zasahovanie do vrtného procesu, spolupráca pri stanovení postupu záverečných prác na vrte
Participácia na medzinárodných projektoch vo východnej, južnej a západnej Európe

Požiadavky na kandidáta:

Vzdelanie: Vysokoškolské vzdelanie min. 2. stupňa
Zameranie: Ložisková geológia, inžinierska geológia

Ďalšie požiadavky:
Minimálne 3 roky odbornej praxe
Znalosť AJ na komunikatívnej úrovni
Ovládanie práce s PC (Excel - expert, znalosť programovania)
Vodičské oprávnenie skupina B
Analytické schopnosti, flexibilita, samostatnosť, zodpovednosť, komunikatívnosť
Flexibilnosť, samostatnosť, komunikatívnosť, organizačné schopnosti
Znalosť príslušnej legislatívy (banskej, energetickej a pod.)

Ponúkané benefity
Ročné odmeny v závislosti od splnenia cieľov spoločnosti
Systém zamestnaneckých výhod a benefitov
- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
- príspevok na dopravu do zamestnania
- príspevok na regeneráciu pracovnej sily
- stravovanie formou jedálnych kupónov
- sociálne výpomoci
- príspevok pri narodení dieťaťa či dlhodobej práceneschopnosti
- zamestnanecké pôžičky
- príspevky na materské školy/školy - školné pre deti zamestnancov
Flexibilné pracovné podmienky
Možnosť z práce z domu - "Homeoffice"
Platené dni voľna pri chorobe/zdravotnej indispozícii, tzv. „Sick days“
Kvalitný vzdelávací program
Zázemie stabilnej spoločnosti s dlhodobou tradíciou
Zaujímavé športové a kultúrne aktivity pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov

Informace o pozici

Společnost
NAFTA a.s.
Adresa
Plavecký Štvrtok, Malacky
Požadované vzdělání: Vysokoškolské II. stupňa
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá) nebo Nemčina (Mierne pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémia, Príspevok na dôchodkové/životné pripoistenie, Stravné lístky/príspevok na stravovanie, Vzdelávacie kurzy, školenia, Príspevok na šport/kultúru/voľný čas, Zvýhodnené pôžičky zamestnancom, Zdravotné voľno
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, Technika a vývoj, Výskum a vývoj, Geológ, Technik v energetike
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práca na plný úväzok
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitú
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovná zmluva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.