Ústav fyziky plazmatu AV ČR, v.v.i.
se zabývá vědeckým výzkumem fyziky plazmatu a jeho aplikacemi, včetně procesů plazmového stříkání.

PROJEKTOVÝ MANAŽER

Co vás čeká

Sledování relevantních grantových soutěží, harmonogramů výzev, termínů předkládání projektů a podmínek účasti.

Spolupráce s vedoucími vědeckých oddělení a řešiteli projektů na přípravě projektových záměrů a žádostí, při sestavování realizačních týmů projektů a stanovování jejich finanční náročnosti.

Spolupráce na finančním plánování, řízení a controllingu projektů (sestavování a aktualizace rozpočtů, sledování čerpání rozpočtů, tvorba finančních plánů, příprava žádostí o platbu, nastavování vnitřních kontrolních mechanismů)

Pravidelné reportování o stavu realizace projektu včetně zpráv o realizaci projektu (průběžných i závěrečných), shromáždění kompletní dokumentace k projektu, příprava potřebných ekonomických podkladů.

Příprava interních reportů pro účely projektového řízení.

Příprava podkladů a poskytování součinnosti při auditech a externích kontrolách projektů, a další činnosti související s administrativní a ekonomickou stránkou projektů.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • vysokoškolské vzdělání ekonomického nebo technického směru
  • zkušenosti v oblasti projektového managementu minimálně 2 roky
  • znalost MS Office
  • znalost anglického jazyka (úroveň odpovídající min. „B1“ dle CEFR)
  • samostatnost, pečlivost, spolehlivost, analytický přístup k řešení problémů, flexibilita
  • organizační a komunikační schopnosti a dovednosti
  • schopnost pracovat jak samostatně tak v týmu

Co vám můžeme nabídnout

  • zajímavou, samostatnou a odpovědnou práci na plný úvazek
  • atraktivní platové ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené a další zaměstnanecké výhody
  • pružnou pracovní dobu

Společnost
ÚSTAV FYZIKY PLAZMATU AV ČR
Adresa
Za Slovankou 1782/3, Praha – Libeň
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Firemní rekreační zařízení, Vzdělávací kurzy, školení, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, Zdravotní volno/sickdays, Možnost si napracovat hodiny, Možnost delšího neplaceného volna
Zařazeno: Administrativa, Ekonomika a podnikové finance, Finanční specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel