Personální oddělení společnosti Spolek pro chemickou a hutní výrobu, akciová společnost, se sídlem v Ústí nad Labem hledá pro svou partnerskou společnost Epispol, a.s. vhodného uchazeče na pozici:

CHEMIK velínář junior

Pracovní náplň

obsluha automatizovaného DCS řídícího systému – praxe vítána

řízení technologického chemického procesu z velínu

zásahy do výrobního procesu dle provozně technologických parametrů

dálkové řízení expedice hotových výrobků a příjmu surovin

vedení záznamů operativně-technické evidence výroby

dohled nad kvalitou výrobků, odběrem vzorků a manipulací s odpady

koordinace činností ostatních pracovníků na svěřeném úseku

práce na 12-ti hodinové směny v nepřetržitém provoze

Požadujeme

USO s maturitou v chemickém či strojním oboru

dobré rozhodovací schopnosti, samostatnost, pečlivost a spolehlivost

počítačovou znalost (Word, Excel)

časovou flexibilitu

Nabízíme

pracovní poměr na dobu určitou s možností dalšího prodloužení dle pracovních výsledků

zkušební doba: 3 měsíce

dostupnost pracoviště v centru Ústí nad Labem – vazba na MHD a vlak

čtvrtletně výplata odměn dle výsledků provozu

5 týdnů dovolené, závodní rekreace

možnost zvýhodněného telefonování dle firemních pravidel

příspěvek na penzijní připojištění

mzda je závislá na pracovních zkušenostech

Kontaktní osoba

Jana Hlávková, personální oddělení

telefon: 477 163 107

Společnost
Spolek pro chemickou a hutní výrobu, akciová společnost
Adresa
Revoluční 1930/86, Ústí nad Labem – Ústí nad Labem-centrum
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 22 000 – 27 500 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Dovolená 5 týdnů, Firemní rekreační zařízení, Závodní stravování
Zařazeno: Chemický průmysl, Výroba a průmysl, Chemik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.