S téměř 2mld obratem a 200 zaměstnanci se už tak úplně neřadíme mezi start-up, ale jeho atmosféru a otevřenou firemní kulturu se snažíme zachovat. U nás máte jedinečnou možnost budovat něco nového a příležitost uplatnit své znalosti a nápady. Hledáme nadšeného Brand Managera, který se s námi pustí do tvorby a posílení naší značky.

Brand Manager

Co vás čeká:

Jako Brand Manager budete vytvářet marketingovou strategii pro divize e-commerce, retail a B2B, jenž se specializující se na prodej chytrých telefonů, tabletů, příslušenství a kompletní sortiment značky Apple.

  • Příprava a implementace dlouhodobé brand awareness strategie
  • Tvorba dlouhodobého marketingového plánu
  • Realizace dílčích kampaní
  • Příprava strategie pro sociální sítě
  • Správa marketingového rozpočtu, včetně vyhodnocení marketingových aktivit
  • Analýza konkurence a trhu
  • Odpovědnost za KPI
  • Vedení menšího marketingového týmu
  • Intenzivní spolupráce s týmem zajišťujícím výkonnostní marketing

Koho hledáme:

Kreativce, který má hodně nápadů a chuť je realizovat. Velkého leadera pro malý tým. Samostatnou osobu, která s týmem spolehlivě dotáhne projekty do konce.

  • Kreativní a strategické myšlení
  • Zkušenosti s budováním a řízením značky
  • Znalost sociálních sítí
  • Orientace v online/offline marketingu
  • Schopnost řízení projektů

Co můžeme nabídnout:

  • Práci, kde se doopravdy můžete realizovat
  • Příležitost vytvářet nové strategické projekty pro významný APR a e-commerce v ČR
  • Neformální pracovní prostředí a mladý tým lidí

A další benefity jako třeba

  • Možnost občas pracovat z home office
  • Sleva na všechny produkty e-shopu Smarty i iWant
  • MacBook, iPhone s tarifem na nás i k soukromým účelům, další benefity jako třeba MultiSportku, kurzy angličtiny, půjčky, zvýhodněné bankovní produkty
  • občerstvení stále k dispozici - snídaně, ovoce, drobné občerstvení, káva, čaje
  • společné Smarty akce (motokáry, beach, snídaně, grilovačky, hory, voda)

www.smarty.cz; @smarty_cz; www.facebook.com/Smarty.CZ/

www.iwant.cz.; @iwantapr; www.facebook.com/iWantAPR/

#rozumimenasimlidem

Společnost
Smarty CZ a.s.
Adresa
Olivova 2096/4, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Marketing, Média, reklama a PR, Prodej a obchod, Brand manager, Marketingový ředitel/manažer, Project Manager, Specialista marketingu, Online Marketing, Kreativec
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel