DRILL Business Services působí na trhu od roku 2005. Pomůžeme Vám najít práci v mnoha oborech díky specializaci a individuálnímu přístupu našeho týmu konzultantů. Spolupracujeme s lokálními i mezinárodními firmami nejen v ČR, ale i v rámci celého regionu CEE. Aktuálně obsazujeme více než 500 zajímavých pracovních pozic. Podívejte se na drill.cz nebo nám pošlete Vaše CV.

KONSTRUKTÉR TECHNOLOGICKÝCH CELKŮ (NĚMECKÁ VÝR. SPOL. PRAHA)

PRO NĚMECKOU STROJÍRENSKOU SPOLEČNOST, KTERÁ V PRAZE ROZŠIŘUJE VÝROBU I R&D

Náplň práce:

  • Konstrukce technologických celků pro průmyslové společnosti
  • Příprava technické a výrobní dokumentace
  • Modelování ve 3D i výkresy ve 2D
  • Práce na projektech, komunikace se zákazníkem

Co od Vás očekáváme:

  • VŠ technického směru - strojní
  • Znalost CAD systémů (ideálně SolidWorks, AutoCad, Inventor)
  • Nadšení pro techniku a vývoj, schopnost přicházet s novými nápady
  • Středně pokročilou Aj pro převážně písemnou komunikaci
  • Ochotu občas cestovat

Společnost nabízí:

  • 13. plat, flexibilní pracovní dobu, pět týdnů dovolené a další benefity
  • Technický produkt se značkou německé kvality, stabilitu a dobré jméno na trhu
  • Možnost být u vzniku nového produktu od vývoje až po zavedení do výroby
  • Příjemné prostředí, přátelskou a uvolněnou atmosféru nezatíženou procesy velkých korporací
  • Profesní růst, možnost využívat jazyky

Lokalita: Praha západ

Pokud Vás nabízená pozice zaujala a myslíte si, že jste vhodným kandidátem, neváhejte nám zaslat Váš aktuální životopis.

Společnost
DRILL Business Services
Adresa
Hlavní město Praha
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Rozjezd zcela nového projektu, Vlastní organizace náplně práce, Vyhrazený čas na inovace, Vzdělávací kurzy, školení, Dovolená 5 týdnů, 13. plat, Kafetérie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Občerstvení na pracovišti
Zařazeno: Strojírenství, Technika a vývoj, Výroba a průmysl, Projektant, Strojní inženýr, Konstruktér, Vývojový inženýr, CAD/CAM specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Pozice je vhodná i pro absolventy.