GIT Consult je personálně poradenskou společností a v procesu náboru zaměstnanců zastává roli nezávislého poradce.

GIT si udržuje dlouholeté know-how v oblasti náboru specialistů, a to od roku 2000.

Lead architect / manažer architektonického týmu

Hledáme člověka který si vezme pod křídla návrh a design implementace nových požadavků od prvotních fází projektu a bude spoluzodpovědný za dotažení návrhu do konečné podoby realizačním týmem.

Náplň práce:

- Analýza a zpracování požadavků

- Zodpovědnost za design architektury pro jednotlivé business domény

- Zodpovědnost za aplikování architektonických principů, standardů, paternů a frameworků

- Zodpovědnost za delivery

- Vedení menšího architektonického týmu

- Mentoring

Kvalifikační požadavky:

- Prokazatelné zkušenosti v oblastech analýzy a optimalizace procesů, sběru požadavků a solution architektury, včetně tvorby návrhů

- Nutnost orientace v oblastech process modeling, process monitoring, business rules a business event based technologiích

- Schopnost vést tým směrem k vývoji End to End řešení

- Schopnost komunikace na C-level a Board úrovni

Dále uvítáme:

- Zkušenost s Microservices architekturou, integrací a developmentem

- Znalost SQL a NoSQL databáz

- Zkušenosti s Continuous Integration / Continuous Deployment, Docker contejnery

- Zkušenosti s webovým vývojem

- Orientace v issue tracking software (Azure DevOps, JIRA atp.)

Nabízíme:

- garantovaný 13. plat

- automobil i k soukromému využití

- klíčovou a strategickou pozici v globální společnosti

- příspěvek na penzijní pojištění

- zaměstnanecké slevy

- flexibilní začátek a konec pracovní doby, možnost home office

- zvýhodněné volání pro přátele a rodinné příslušníky

Společnost
GIT Consult Czech s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá), Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Auto i pro soukromé účely, Manažerský motivační program, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na vzdělání, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, 13. plat, Children-friendly office, Účast na zahraničních konferencích
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura