Náplň práce:

- vývoj imunochemických stanovení a biologických stanovení

- fenotypizace a značení buněk, práce se subcelulárními frakcemi, blotovací
techniky

- průtoková cytometrie

- kultivace a pasážování buněk

Požadavky:

- VŠ biologického, biochemického nebo biomedicínského směru, případně Ph.D.

- předchozí zkušenost v oboru (práce s buněčnými kulturami, průtoková
cytometrie, mikroskopie)

- schopnost pracovat s odbornou literaturou v AJ

- pečlivost, spolehlivost, schopnost samostatné vědecké práce

Nabízíme:

zaměstnanecké benefity:

- volitelný začátek pracovní doby, 6 týdnů dovolené

- příspěvky ze sociálního fondu (stravenky, FlexiPass, MultiSport, podniková rekreace)

- podpora dalšího vzdělávání (jazykové a odborné kurzy, Ph.D. studium)

Možnost i částečného úvazku dle domluvy, nástup možný ihned

Kontakt:
RNDr. Pavla Bojarová, Ph.D.

Laboratoř biotransformací
Mikrobiologický ústav AV ČR, v.v.i.
Vídeňská 1083
14220 Praha 4 – Krč

Tel: +420 296 442 360

Společnost
MIKROBIOLOGICKÝ ÚSTAV AV ČR
Adresa
Vídeňská 1083, Praha – Krč
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Výborná)
Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Firemní rekreační zařízení, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Individuální rozvržení pracovní doby, Dovolená více než 5 týdnů
Zařazeno: Věda a výzkum, Biolog, Vědecko výzkumný pracovník
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, dohoda o pracovní činnosti
Zadavatel: Zaměstnavatel

MIKROBIOLOGICKÝ ÚSTAV AV ČR, Martina Pechová