Společnost Kovostroj Bohemia, s.r.o. založená v roce 2003 zabývající se výrobou ocelových výztužných profilů převážně do plastových oken a dveří vypisuje výběrové řízení na pozici „Referent obchodu“.

Náplň práce:

  • komunikace a osobní kontakt s obchodními partnery, analýza jejich potřeb
  • komplexní péče o stávající zákazníky a vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • vedení obchodních jednání, příprava nabídek

Požadujeme:

  • znalost práce na PC (MS Office-WORD, EXCEL, Outlook)
  • aktivní znalost NJ nebo AJ (používána slovem i písmem)
  • komunikační schopnosti, příjemné vystupování
  • obchodního ducha a obchodní dovednosti
  • řidičské oprávnění B
  • zodpovědnost, spolehlivost a ochotu týmové práce
  • praxi v obchodním prostředí

Nabízíme:

  • nástup možný ihned nebo dohodou
  • hlavní pracovní poměr po zapracování na dobu neurčitou
  • dlouhodobé uplatnění v prosperující společnosti
  • práci v příjemném kolektivu a férový přístup
  • mzdové ohodnocení odpovídající pracovnímu zařazení a dosažené praxi
  • benefity: služební vozidlo, mobilní telefon, notebook, 13. a 14. mzda (příspěvek na dovolenou, vánoce), příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování

Pro bližší informace o společnosti Vám doporučujeme navštívit stránky www.kovostroj.com

Společnost
Kovostroj Bohemia, s.r.o.
Adresa
Kolodějská 507, Týn nad Vltavou
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá) nebo Němčina (Středně pokročilá)
Benefity: Příspěvek na dovolenou, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Občerstvení na pracovišti, 13. plat, Zahraniční pracovní cesty
Zařazeno: Marketing, Prodej a obchod, Marketingová komunikace, Obchodní zástupce, Obchodní referent
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Kovostroj Bohemia, s.r.o., Denisa Horáková
777 775 341