Úspěšná společnost zabývající se vývojem informačních systémů se sídlem v centru Brna hledá nového kolegu/kolegyni do vrcholového managementu na pozici:

TECHNICKÝ ŘEDITEL - IT

Pracovní náplň:

  • tvorba technického plánu produktů v návaznosti na firemní strategii
  • analýza a optimalizace stávajících technologií
  • úzká spolupráce s managementem společnosti
  • zodpovědnost za zadání a převzetí zakázek od externích firem

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání
  • praxi na obdobné pozici
  • obecný přehled v IT podmínkou
  • schopnost posoudit a vyhodnotit činnost vývojového oddělení a prosadit opatření vedoucí k efektivnímu plnění firemní strategie
  • aktivní znalost AJ
  • komunikativní a vůdčí osobnost, orientovanou na výsledek
  • konstruktivní myšlení a samostatné rozhodování

Nabízíme:

  • zázemí stabilní české společnosti
  • zajímavé mzdové ohodnocení
  • balíček zaměstnaneckých benefitů
  • možnost seberealizace a odborného rozvoje
    perspektiva dlouhodobé spolupráce
  • příjemné pracovní prostředí

Místo kanceláře: BRNO - střed

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka ODPOVĚDĚT. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Děkujeme.

Společnost
INVENT HR Consulting, s.r.o.
Adresa
Jihomoravský kraj
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, Vrcholový management, IT ředitel/manažer, Technický ředitel/manažer, Ředitel
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

INVENT HR Consulting, s.r.o., Ivana Kovaříková