Jsme ryze česká společnost zabývající se digitálním tiskem a dekorativní grafikou v architektuře.

Produkční

Úspěšná reklamní a tisková fullservisová agentura s orientací na velkoplošný
digitální tisk hledá do svého týmu člověka zodpovědného za realizaci zakázek.

Požadujeme:

  • praxe na podobné pozici v polygrafii, reklamní agentuře výhodou
  • dobré komunikační schopnosti, týmová spolupráce
  • spolehlivost, zodpovědnost, pečlivost, flexibilita
  • kreativní přístup k práci
  • řidičský průkaz skupiny B

Náplň práce:

  • příjem a zpracování požadavků od klienta
  • koordinace zakázek
  • komunikace s klienty
  • pomoc obchodnímu týmu
  • nezbytná administrativa

Nabízíme:

  • práci na zajímavých projektech v architektuře a designu
  • možnost osobního a profesního růstu, práce v mladém kolektivu
  • přátelské a neformální pracovní prostředí
  • práce na HPP případně na (ZL)
  • finanční ohodnocení odpovídající schopnostem a pracovnímu nasazení

Společnost
SPYRON s.r.o.
Adresa
Českobrodská 52, Praha – Běchovice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Základní)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Flexibilní začátek/konec pracovní doby
Zařazeno: Média, reklama a PR, Vydavatelství, tisk a polygrafie, Produkční, Project Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel