Chcete pracovat v příjemném divadelním prostředí ?

Přihlaste do výběrového řízení NDM Ostrava, které vypisuje výběrové řízení na pozici šéf/ka financí.

Náplň práce:

Koordinace finančního, personálního,technického, provozního a organizačního rozvoje.

Stanovování směrů rozvoje NDM ve všech těchto oborech a jejich komplexní správa.

Stupeň řízení 3, zkušenost s vedením kolektivu min.5 let při řízení příspěvkové organizace.

Podmínka:

Ukončené VŠ vzdělání ekonomického směru, minimálně 5 let v řídící funkci

Požadavky:

Znalost fungování a financování příspěvkové organizace, vč.ekonomické činnosti, výborná znalost podvojného účetnictví

Manažérské a organizační schopnosti, všeobecný kulturní přehled v oblasti kultury a veřejné správy

Aktivní znalost nejméně jednoho světového jazyka

Perfektní znalost práce na PC, řidičský průkaz skupiny B, občanská a morální bezúhonnost, zdravotní způsobilost

Společnost
Národní divadlo moravskoslezské, příspěvková organizace
Adresa
Čs. legií 148/14, Ostrava – Moravská Ostrava
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 26 730 – 39 420 Kč / měsíc
Benefity: Mobilní telefon, Dovolená 5 týdnů, Závodní stravování, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům
Zařazeno: Administrativa, Ekonomika a podnikové finance, Státní a veřejná správa, Finanční ředitel/manažer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Národní divadlo moravskoslezské, příspěvková organizace, Šárka Vodičková
+420 596 276 125
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.