Jsme česká společnost působící na trhu od roku 1994 a poskytujeme služby a odborné poradenství v oblasti zdravotnických prostředků.

Finanční a mzdová účetní

Do svého týmu přijmeme kolegu/kolegyni na pozici Finanční a mzdová účetní

Náplň práce:

· Zpracování personální a mzdové agendy

· Samostatné zpracování části účetní agendy

· Práce v informačním systému Helios iNUVIO

Požadavky:

· Dobrá znalost mzdové problematiky, účetnictví, DPH

· Praxe v oboru

· Dobré organizační schopnosti

· Samostatnost a komunikativnost

· Flexibilita

Nabízíme:

· Pružná pracovní doba

· 25 dní dovolené

· Dny osobního volna

· Další firemní benefity

Poznámka:

· Součástí přijímacího řízení může být písemný test

· Zkušenosti s prací v informačním systému Helios iNUVIO vítány

Společnost
CHEIRÓN a.s.
Adresa
Republikánská 1102/45, Plzeň – Lobzy
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů
Zařazeno: Administrativa, Ekonomika a podnikové finance, Mzdová účetní, Účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

CHEIRÓN a.s., Jitka Stromecká
+420 377 590 466