Jsme to my, kdo z obyčejných měst dělá chytrá města. Staráme se o to, aby se dobře parkovalo, průjezd městem byl rychlejší a bez kolon, aby silnice a dálnice nebyly přetížené, a aby bylo možné efektivně řídit dopravu.

Je nás na to více než 160, máme vlastní tým IT vývojářů a spoustu dalších lidí, kteří se starají o hladký průběh našich projektů.

Pracujeme v 55 zemích světa, ale sídlo máme ve Zlíně. Můžeš si vybrat technologie, které tě zajímají a pracovat na projektech na té nejvyšší úrovni, které lze v našem oboru dosáhnout.

PROJEKTANT

Jakého člověka hledáme?

Samostatného projektanta pro přípravu dokumentace a podporu výstavby v oblasti dopravní infrastruktury.

POPIS POZICE

Projektování v oblasti dopravní telematiky (například technologie parkovišť, světelné signalizace, telematické systémy a meteorologické stanice). Spolupráce na velkých zahraničních projektech.

CO POŽADUJEME?

  • SŠ či VŠ elektro zaměření (případně stavební)
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni podmínkou
  • Samostatnost při řešení projektů
  • Organizační schopnosti
  • Znalost Microstation
  • Chuť se učit novým věcem

CO NABÍZÍME?

  • Chceš pracovat na velkých projektech světového formátu
  • Chceš mít tým lidí, na který se můžeš spolehnout a se kterým porosteš
  • Chceš mít 5 týdnů dovolené
  • Baví tě pružná pracovní doba
  • Máš stravenky i 13. plat
  • Platíme ti angličtinu
  • Dostaneš mobil i služební notebook
  • Smlouvu na dobu neurčitou

Společnost
CROSS Zlín, a.s.
Adresa
Hasičská 397, Zlín – Louky
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, 13. plat
Zařazeno: Doprava, logistika a zásobování, IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, Stavebnictví a reality, Architekt, Project Manager, Projektant, Technik ve stavebnictví, Konstruktér, Manažer dopravy
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.