Pracujeme na českém trhu od roku 1994 a svým klientům nabízíme plný servis v oblasti marketingového výzkumu, včetně navazujícího poradenství.

ONLINE RESEARCH EXECUTIVE

V IBRS poskytujeme velkým i malým klientům z různých oblastí full services v oblasti marketingového výzkumu. V současnosti hledáme vhodného kandidáta/tku na pozici online fieldwork executive. Vaší prací bude komunikace s online respondenty, kteří jsou registrováni v online panelu IBRS, organizace jednotlivých online výzkumů, administrace a rozvoj online panelu.

Požadavky:

-minimálně středoškolské vzdělání s maturitou, lepší vysokoškolské

-dobré organizační a komunikační schopnosti

-uživatelská znalost práce se sociálními sítěmi

-dobrá uživatelská znalost Excelu

-samostatnost a zodpovědnost

-zkušenost na podobné pozici výhodou, ne ale podmínkou

Náplň práce:

- komunikace s online respondenty, kteří jsou registrováni v online panelu IBRS

- organizace jednotlivých online výzkumů

- administrace online panelu

- rozvoj online panelu včetně rekrutace

- budování komunity online panelu na sociálních sítích

Nabízíme:

-dobré platové ohodnocení

-zajímavou a různorodou práci pro prestižní klienty z různých oblastí

-možnost podílet se na zajímavých projektech

-práci v příjemném prostředí v Praze 10

IBRS, Dubečská 8, 100 00, Praha 10, www.ibrs.cz

Společnost
IBRS - International Business and Research Services s.r.o.
Adresa
Dubečská 73/6, Praha – Strašnice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Zařazeno: Administrativa, IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, Marketing
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

IBRS
737 576 778