Jsme poskytovatelem serverových služeb. V ČR máme 2 datacentra – v Praze a v Brně. Pro zákazníky zajišťujeme serverhousingové služby, stavíme a pronajímáme servery a také jsme poskytovatelem dvou velkých profesionálních cloudů. Kromě toho máme v Brně divizi vývoje aplikací pro mobilní telefony, které jsou překládány do několika desítek světových jazyků a distribuovány po celém světě.

Video, jak to u nás vypadá: https://www.youtube.com/watch?v=BxDnueTzY7Yv=BxDnueTzY7Y

Více o naší práci naleznete zde:
www.master.cz
www.masterapp.cz

Obchodní specialista pro IT služby

Hledáme týmového hráče, který nakopne náš obchod

Hledáme posilu pro naše obchodní oddělení pro B2B prodej služeb našich datacenter (MasterDC ) s vlasními cloudovými platformami. Naším hlavním cílem je pomáhat podnikům s optimalizací jejich serverového řešení a dosahovat co nejvyšší dostupnosti.

Jak bude vypadat váš týden?

Zhruba dva dny si budete navolávat schůzky a zbývající čas jezdit po jednáních a dalších obchodních a networkingových akcích. Pohybovat se budete v blízkosti hubů a inkubátorů, snídat na BforB, obědvat s klienty.

Jako administrativní oporu budete mít k dispozici obchodní asistentku a další kolega vám bude pomáhat s technickými znalostmi.

K prodeji máme řadu zajímavých produktů z oblasti IT (servery, komplexní infrastrukturní řešení, vývoj software, IoT) a bude jen na vás, co si vyberete.

Náplň práce tedy bude spočívat hlavně v:

  • Aktivním vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • Navazování dlouhodobých obchodních vztahů
  • Vyjednávání obchodních podmínek
  • Okrajově vás čeká i péče o svěřené zákaznické portfolio

Co očekáváme

  • Předchozí zkušenosti na obchodní pozici, ideálně z IT sektoru
  • SŠ/VŠ vzdělání technického či ekonomického zaměření
  • Zájem o obchod v IT oblasti
  • Orientace v IT
  • Že zvládnete analyzovat potřeby zákazníka
  • Komunikativní, flexibilní osobnost se schopností dobré organizace času
  • Reprezentativní a seriózní vystupování
  • Pečlivost, systematičnost, trpělivost

Co za to nabízíme?

  • Zázemí zavedené datacentrové pobočky MasterDC
  • Příležitost mít významný podíl na rozvoji nové divize pro vývoj mobilních aplikací
  • Firemní iPhone i k osobním účelům, Macbook
  • Spolupráci na HPP
  • Fixní mzdu + provize
  • Řadu benefitů (multisport karta, lekce v angličtině, 25 dní dovolené, notebook, telefon)

Společnost
Master Internet, s.r.o.
Adresa
Kodaňská 1441/46, Praha – Vršovice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Bonusy/prémie, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Zahraniční pracovní cesty, Vlastní organizace náplně práce, Dog-friendly office, Možnost studijního volna, Účast na zahraničních konferencích, Profesní/osobní kouč
Zařazeno: Prodej a obchod, Obchodní zástupce, Obchodní asistent, Key Account Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel