Y&T Luxury Property Prague Czech Republic společnost, která se zabývá prodejem luxusních nemovitostí v centru Prahy, hledá do svého teamu kolegyni na pozici Asistentka obchodního oddělení s možností kariérního růstu

Požadujeme

  • VŠ, SŠ vzdělání
  • Výborné komunikační schopnosti jak po telefonu, tak i při osobním jednání se zákazníky a obchodními partnery společnosti.
  • Příjemné vystupování, smysl pro detail a time management.
  • Praxe výhodou.
  • Pokročilá znalost PC: MS Office.
  • Angličtina, čeština (slovem i písmem na pokročilé úrovni, min. B2). Další cizí jazyk je výhodou.
  • Řidičský průkaz skupiny B – aktivně.
  • OSVČ

Nabízíme

Zajímavou rozmanitou práci pro ambiciózní, všestrannou a nadanou osobnost, která se ráda učí novému a umí pracovat, jak v týmu, tak i samostatně.
Kreativní práce s možností se zviditelnit, Vám nabídne flexibilitu, profesní a osobní rozvoj.
Možnost stát se součástí našeho dámského kolektivu.
Nabízíme zajímavé bonusy a možnost růstu.

Náplň práce

  • Marketing
  • Administrativa
  • Komunikace s dodavateli a obchodními partnery
  • Příprava prezentací a firemních akcí

Společnost
Y&T Luxury Property Prague Czech Republic s.r.o.
Adresa
Myslíkova 245/3, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Výborná), Čeština (Výborná)
Benefity: Občerstvení na pracovišti
Zařazeno: Administrativa, Marketing, Prodej a obchod, Account Manager, Asistentka, Obchodní asistent, Office Manager, Project Manager, Realitní makléř
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Y&T Luxury Property Prague Czech Republic, s.r.o.
Myslíkova 245/3, 11000 Praha – Nové Město, Česká republika