AMISTA je významným českým správcem investičních fondů specializujícím se na zakládání, obhospodařování a administraci fondů kvalifikovaných investorů. Již 12 let se staráme o řadu významných klientů a aktuálně spravujeme portfolio 66 fondů s objemem aktiv přes 57 miliard korun. Naším cílem je poskytovat služby šité na míru zakladatelům fondů a významným investorům. Jsme dlouholetým členem Asociace pro kapitálový trh ČR.

PRÁVNÍK JUNIOR v investiční společnosti

Hledáme nového kolegu do našeho právního oddělení na pozici Právník junior. Pokud jste aktivní a iniciativní, máte pozitivní přístup a jste člověk s týmovým duchem, přidejte se do našeho týmu a buďte součástí prosperující společnosti AMISTA IS.

Náplň práce

  • právní agenda zejména v oblasti finančních trhů, kolektivního investování a práva obchodních korporací
  • příprava právní dokumentace

  • podpora compliance

  • opatření proti legalizaci výnosů z trestné činnosti

Požadovaný profil

  • student nebo absolvent právnické fakulty

  • preciznost, pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost

  • zájem o právní regulaci finančního trhu a právo obchodních korporací

  • komunikativní a reprezentativní jednání

  • aktivní znalost AJ

Nabízíme

  • práci na plný nebo částečný úvazek

  • zázemí úspěšné stabilní finanční instituce

  • pracoviště v centru Prahy (Karlín)

  • podporu odborného růstu a rozvoje

  • jedinečnou příležitost získat zkušenosti v oblasti kolektivního investování

  • tvůrčí spolupráci s dynamicky se rozvíjejícím týmem profesionálů

  • příjemné pracovní prostředí

  • stravenky, 5 týdnů dovolené, sick days, MultiSport kartu
  • celofiremní akce
  • aktivní účast na růstu přidané hodnoty investiční společnosti

Pokud Vás nabízená pozice oslovila a domníváte se, že byste byli vhodnými kandidáty, neváhejte nám zaslat Váš životopis spolu s motivačním dopisem.

Společnost
AMISTA investiční společnost, a.s.
Adresa
Pobřežní 620/3, Praha – Karlín
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Nadstandardní lékařská péče, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení
Zařazeno: Administrativa, Bankovnictví a finanční služby, Právní služby
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

AMISTA investiční společnost, a.s., Tereza Jünglingová