Fokus Praha již od roku 1990 nabízí komplexní komunitní péči lidem s dlouhodobým duševním onemocněním a jejich blízkým. Sdružujeme psychoterapeuty, socioterapeuty, pracovní terapeuty, psychology, sociální pracovníky a další pracovníky včetně dobrovolníků. Budujeme naše služby dle současných trendů a aktivně se podílíme na změně systému péče o duševní zdraví v ČR.

Pomáháme lidem s problémy v oblasti duševního zdraví najít cestu ke spokojenému, důstojnému a perspektivnímu životu, protože:

• víme, že psychóza či jiné duševní onemocnění může potkat každého.
• věříme, že se z duševní nemoci dá zotavit.

Máte to taky tak? Pak čtěte dál, možná hledáme právě Vás!

PR & Social Media Specialist

Hledáme kreativce, kterému není cizí svět PR a médií. Kdo chce spolu s námi tvořit obraz Fokusu Praha a bořit mýty a předsudky, které stále vůči lidem se zkušeností s duševním onemocněním ve společnosti panují.

Náplň práce

Jako PR budete

  • se podílet na tvorbě marketingové a PR strategie společnosti.
  • mít na starosti správu webu a sociálních sítí.
  • komunikovat s médii a prezentovat Fokusu Praha.
  • se podílet na organizací konferencí, kampaní a akcí pro naše zaměstnance i naše spřízněné organizace a partnery.

Z oblasti grafiky budete

  • graficky tvořit naše propagační materiály (letáky, brožury, propagační materiály, atd).
  • fotit a dokumentovat.