Pro našeho klienta, expandující zahraniční výrobní společnost, hledáme manažera na pozici

Operations Manager

Nabízíme

Výborné platové ohodnocení
Služební automobil

Práci v zahraniční společnosti

Profesní rozvoj - do budoucna možnost dosáhnout pozice jednatele

Požadujeme

Praxi na pozici ředitele výrobního závodu, výrobního ředitele, technického ředitele či jiné technické pozici.
Praxe z kovoobrábění či strojírenství velkou výhodou

Praxe s malosériovou či zakázkovou výrobou velkou výhodou

Znalost AJ

Náplň práce

Řízení výrobního závodu / výroby

místo výkonu práce - Vysočina (blízko dálnice)

Pro další informace kontaktujte naši společnost, rádi se Vám budeme věnovat.

Společnost
Doctor Talent
Adresa
kraj Vysočina
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Zařazeno: Vrcholový management, Výrobní ředitel/manažer, Technický ředitel/manažer, Provozní ředitel/manažer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura