Co vás čeká

  • komunikace s klienty
  • tvorba cenové kalkulace a nabídek
  • určování platebních podmínek dle logistických požadavků a zemí
  • organizace zkušební zakázky
  • koordinace expedice zboží
  • fakturace
  • kontrola zakázek
  • registrace reklamací

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • komunikační dovednosti na vysoké úrovni
  • organizace schopnost
  • znalost alespoň jednoho mezinárodního jazyka (AJ, NJ, ŠJ, FJ...)
  • znalosti SAPu výhodou, nebo jiného operačního systému
  • zkušenost s obdobnou prací výhodou

Co vám můžeme nabídnout

  • pracovní doba 37, 5 h/týden (místo 40 h/týden)
  • lehce flexibilní začátek a konec pracovní doby
  • 25 dnů dovolené
  • 1 sick day (zdravotní volno)
  • 2 dny volna pro osobní účely (po 1. roce)
  • měsíční prémie
  • směnové příplatky
  • příspěvek na dopravu
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • stravenky v hodnotě 110 Kč
  • Flexi passy (po zkušební době)
  • jazykové vzdělávání
  • možnost zaměstnanecké půjčky
  • odměna při životním/pracovním výročí
  • odměna za doporučení 10 000 Kč
  • osobní přístup
  • možnost kariérního růstu

Společnost
Mondi Coating Štětí a.s.
Adresa
Litoměřická 272, Štětí
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: Administrativa, Marketing, Prodej a obchod, Fakturantka, Marketingová komunikace, Obchodní zástupce, Key Account Manager, Obchodní referent
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel