Java programátor/ka

Původem jsme anglická softwarová společnost s dlouholetou tradicí na trhu. Spolupracujeme s mezinárodními klienty a specializujeme se na vývoj komplexních webových informačních systémů za použití nejnovějších technologií. Řešení vyvinutá naším týmem používají tisíce uživatelů po celé Evropě i Severní Americe.

V Brně nabíráme do nového týmu talentovaných programátorů, kteří se nebojí pracovat na složitých projektech v inovativním a dynamickém kolektivu. Tvým hlavním úkolem bude vývoj softwarových aplikací na míru dle přání klientů.

Co Ti nabízíme?

- Zajímavé projekty – pracujeme s mezinárodními klienty, jak na větších, tak i na menších projektech - od interních a externích firemních systémů, přes mobilní aplikace, až po IoT. Projekty samotné si pečlivě vybíráme, takže se nemůže stát, že u nás budeš pracovat s 10 let starým spaghetti kódem.

- Moderní developerské procesy – vždy preferujeme nejnovější technologie a pokud je to možné, tak využíváme Open Source software. Většinu našich projektů stavíme na AWS nebo Azure. Robustní CI/CD je vždy jedna z prvních priorit na všech nových projektech.

- Vysokou autonomii – u nás budeš mít příležitost reálně ovlivnit architekturu a technickou stránku projektů, na kterých budeš pracovat.

- Perfektní pracovní prostředí – můžeš pracovat z naší prostorné kanceláře na Zelném Trhu v Brně, či z pohodlí a klidu Tvého domova. Uznáváme flexibilní pracovní dobu - žádnou 8:00-17:00 u nás nenajdeš.

- Budeme tě podporovat v Tvojí kariéře – nejenže získáš spoustu zkušeností s řešením náročných technických problémů, ale také Tě podpoříme v účasti na různých konferencích a pomůžeme Ti si udělat certifikace, se kterými poroste i Tvá finanční odměna.

- Širokou nabídku firemních benefitů – 5 týdnů dovolené, výkonný firemní notebook, stravenky, občerstvení v kanceláři, firemní akce, monitorů kolik budeš chtít a další benefity dle dohody.

- Ale hlavně přátelskou pracovní atmosféru, motivovaný kolektiv a možnost kariérního růstu.

Co od Tebe očekáváme?

- Máš alespoň 2 roky zkušeností s vývojem webových aplikací v moderním MVC frameworku (např. Spring Boot, Play nebo Dagger).

- Rozumíš si s GITem, víš, jak správně psát testy a slyšel jsi o vývojových vzorech.

- Umíš se poprat s SQL databázemi a už jsi někdy používal Hibernate.

- Chceš stavět projekty v public cloudu (většina našich projektů je na AWSku nebo Azure) a slyšel jsi o Dockeru.

- Víš jak funguje CI/CD a ideálně máš zkušenosti s AWS CodePipeline, CircleCI nebo GitLab Pipelines.

- Umíš používat Maven nebo Gradle.

- Zvládneš se domluvit anglicky.

- Ale především Tě baví programování, záleží Ti na psaní čistého kódu a práci si užíváš.

Nemusíš znát všechny uvedené technologie, rádi Ti vše vysvětlíme a zaučíme.

Nabízíme zaměstnanecký poměr i smlouvu na OSVČ. Místo CV nám klidně můžeš poslat odkaz na Tvůj LinkedIn a GitHub.

Rádi se s Tebou potkáme, ukážeme Ti projekty, na kterých budeš pracovat a představíme Ti náš tým. Pokud budeš chtít, je možné setkání naplánovat na večer nebo víkend. Nečekej pohovor plný stresu a určitě není potřeba žádný formální dress code.


Informace o pozici

Společnost
Elder Technologies s.r.o.
Adresa
Zelný trh 293/10, Brno – Brno-město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná) nebo Angličtina (Výborná)
Plat
Plat: 45 000 – 90 000 Kč / měsíc
Benefity: Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Občerstvení na pracovišti, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Možnost si napracovat hodiny, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Programátor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Elder Technologies s.r.o., Petr Průcha
730 522 848
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.