Společnost C SYSTEM CZ, a.s. poskytuje zákazníkům po celé České republice dodávky komplexních i dílčích řešení informačních a komunikačních systémů. Zabýváme se prodejem a servisem výpočetní techniky, dodávkou specializovaných služeb ve výpočetní technice a informačních technologiích. Poskytujeme i moderní cloudová řešení.

HLEDÁME SENIOR/JUNIOR SERVISNÍHO TECHNIKA TISKÁREN

Do našeho servisního týmu na pobočce v Praze

Co Vás čeká? (náplň práce):
• opravy a servis tiskáren
• telefonická a e-mailová komunikace se zákazníkem
• komunikace s kolegy techniky a logistiky

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít-koho hledáme?
kromě středoškolského vzdělání od Vás očekáváme:
• schopnost asertivně komunikovat se zákazníkem
• schopnost aktivně řešit zadané úkoly
• samostatnost
• orientace v IT (oblast tiskáren)
• praxe na obdobné pozici výhodou
• uživatelská znalost MS office

Co Vám můžeme nabídnout?
nabízíme Vám stabilní práci (HPP) v mladém kolektivu v rámci větší společnosti s motivačním platovým ohodnocením a bonusy. Mobilní telefon, vozidlo pro výjezdy k zákazníkovi. Různé zaměstnanecké výhody (stravenky samozřejmostí) a také možnost rozšířit si znalost angličtiny v prostorách společnosti.

Společnost
C SYSTEM CZ a.s.
Adresa
Barrandova 409/1, Praha – Modřany
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Základní)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní akce
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, IS/IT: Správa systémů a HW, Elektromechanik, Elektrotechnik, Technik HW
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.