Společnost MEDICEM Technology, zabývající se výrobou a prodejem zdravotnických prostředků, hledá do svého týmu kolegyni/kolegu na pozici Účetní.

Účetní

Baví Vás účetnictví a chcete se rozvíjet? Nebojíte se přijmout zodpovědnost za svěřenou agendu? Chcete být nedílnou součástí našeho týmu?

Skupina MEDICEM, zabývající se výrobou a prodejem zdravotnických prostředků, hledá do svého týmu kolegyni/kolegu na pozici Účetní.

Budete mít zodpovědnost za účetní podporu a spolupráci s externí účetní firmou a budete zajišťovat účetní operativní evidenci v oblasti skladových zásob materiálu, polotovarů a hotových výrobků, dále budete zodpovídat za evidenci majetku a agendu cestovních náhrad.

Co bude Vaším úkolem:

  • účtování a evidence zásob materiálů, polotovarů, hotových výrobků, konsignačních skladů;
  • evidence drobného a investičního majetku, příprava podkladů pro účtování;
  • kontrola a interní kódování faktur pro účetní zpracování;
  • kompletní zajištění agendy výpočtu a evidence cestovních náhrad a drobných vydání zaměstnanců společnosti;
  • spolupráce při přípravě roční účetní závěrky a auditu;
  • spolupráce při měsíčních účetních uzávěrkách;
  • průběžná spolupráce a komunikace s externí účetní firmou a externí daňovou poradkyní;
  • zajištění podkladů pro reporting a controlling zásob a majetku;
  • zajištění inventarizace skladových zásob a majetku;
  • zajištění kompletní archivace účetních dokumentů po převzetí od externí účetní firmy, ať už v listinné či elektronické podobě;
  • příprava a aktualizace směrnic a interních postupů v oblasti účetnictví a podnikových financí;
  • spolupráce na projektech vedoucích k zefektivnění interních procesů a úsporám nákladů;
  • reporting vůči státním institucím (statistický úřad apod.).

Co od Vás očekáváme:

  • SŠ nebo VŠ vzdělání ekonomického směru;
  • předchozí zkušenosti alespoň 2 roky na pozici Junior účetní;
  • zkušenost se zpracováním faktur vydaných i přijatých, s oběhem dokladů v rámci společnosti, s účetní předkontací;
  • zkušenosti s evidencí zásob a majetku vítána;
  • zkušenosti v oblasti výpočtu a účtování cestovních náhrad výhodou, následné doplnění znalostí podmínkou;
  • základní znalosti anglického jazyka;
  • práce s PC na velmi dobré úrovní (především Excel, Word);
  • flexibilita, analytické myšlení, zodpovědnost, pečlivost, samostatnost;
  • dobré komunikační schopnosti;
  • ochota učit se a rozvíjet znalosti v oboru.

Co Vám nabízíme:

  • stabilní zaměstnání a zázemí české expandující společnosti;
  • příjemné pracovní prostředí;
  • prostor pro osobní rozvoj a odborné vzdělávání;
  • 25 dní dovolené, Cafeterie, Sick days, vzdělávací kurzy;
  • mladý, dynamický kolektiv;
  • odpovídající platové ohodnocení.

V případě zájmu, odpovězte prosím pomocí odpovědního formuláře. Ve své odpovědi, uveďte:

  1. strukturovaný životopis v českém jazyce s důrazem na zkušenosti relevantní pro nabízenou pozici,
  2. průvodní dopis.

Společnost
MEDICEM Technology s.r.o.
Adresa
Vinohradská 1511/230, Praha – Strašnice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Benefity: Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Dovolená 5 týdnů, Kafetérie, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel