Společnost SEFIRA je stabilním dodavatelem IT řešení a služeb. Specializujeme se na služby vytvářející důvěru v digitálním prostředí EU (moderní bezpapírová řešení a dlouhodobé důvěryhodné ukládání elektronických dokumentů), oblast IT bezpečnosti (PKI, autentizace a IDM) a řešení pro segment energetiky (podpora obchodování na evropském trhu elektřinou a plynem, plánování výroby elektrické energie a smart meteringu. Na trhu působíme od roku 1995 a svým zaměstnancům nabízíme kvalitní zázemí, podporu a přátelské neformální prostředí.

Konzultant eIDAS a digitální důvěry

Hledáme posilu do týmu našeho strategického produktu OBELISK. Budete pracovat na produktech tvořících základ infrastruktury digitální důvěry. Zajímavým zákazníkům napříč různými segmenty pomůžete zacházet s elektronickými dokumenty tak, že jejich legislativní platnost a důvěryhodnost bude minimálně na stejné úrovni jako u dokumentů listinných.

Náplň práce

  • orientace v oblasti digitální důvěry a aplikace těchto znalostí do našich produktů
  • účast na implementačních projektech a zapojení do podpory zákazníků
  • sdílení znalostí v týmu, úzká spolupráce s realizačním i obchodním týmem
  • příprava nabídek
  • prezentace a workshopy pro zákazníka, komunikace s partnery

Požadujeme

  • nadšení pro věc
  • ochotu a schopnost se učit, poznávat a vymýšlet
  • dobré komunikační a prezentační dovednosti
  • angličtinu na technické úrovni

Uvítáme

  • zkušenosti s projekty/produkty v oblasti správy elektronických dokumentů nebo budování digitální důvěry
  • zkušenost s jednáním se zákazníky, prezentacemi a souvisejícími presales aktivitami
  • znalost legislativy spojené s důvěryhodným ukládáním elektronických dokumentů a budováním elektronické důvěry
  • znalost principů PKI a problematiky elektronických podpisů

Nabízíme

  • kreativní práci na zajímavých a moderních řešeních pro významné zákazníky
  • prostor pro realizaci
  • mladý přátelský kolektiv a zázemí kvalitního realizačního týmu a týmu architektů
  • pružnou pracovní dobu a další zaměstnanecké výhody
  • klidné a příjemné pracovní prostředí přímo u metra C – stanice Budějovická

Společnost
SEFIRA spol. s r.o.
Adresa
Antala Staška 2027/77, Praha – Krč
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na vzdělání, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Individuální rozvržení pracovní doby, Vlastní organizace náplně práce, Možnost studijního volna
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IT konzultant
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.