bauMax - špička mezi hobby markety

Jelikož se nám daří a expandujeme, hledáme stabilní zaměstnance.

Nyní hledáme nového člena našeho týmu na pozici:

Manažer/ka účetnictví

Náplň práce:

- Zpracování komplexní účetní agendy
- Evidence a kontrola tuzemských i zahraničních faktur a platebních příkazů
- Znalost účetních a daňových standardů a postupů dle české legislativy
- Zodpovědnost za měsíční uzávěrky, roční uzávěrka, včetně podkladů pro daňové přiznání
- Spolupráce a komunikace s institucemi, poradci a auditory
- Reporting a analýzy pro majitele společnosti

Požadavky:

- VŠ ekonomického směru
- Minimálně 5 let praxe v účetnictví, znalost účetních programů
- Uživatelská znalost MS Office
- Znalost daňové problematiky a orientace v účetních a daňových zákonech
- Loajalita, flexibilita, nezávislost, zodpovědnost, diskrétnost, pečlivost

Co Vám můžeme nabídnout:

- Nadstandartní mzda
- Zázemí stabilní mezinárodní společnosti
- Příjemný pracovní kolektiv
- Možnost seberealizace
- Místo výkonu práce Praha 4, bezproblémový dosah MHD
- Možnost zajištění ubytování

Nástup dle dohody

V případě Vašeho zájmu, prosíme o zaslání CV. Těšíme se na Vás!

Pokud na Váš životopis nebudeme reagovat do 14 dní, byl pravděpodobně upřednostněn jiný kandidát na danou pozici. Děkujeme za pochopení.

Společnost
BM ČESKO s.r.o.
Adresa
Türkova 1272/7, Praha – Chodov
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Čeština (Mírně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Stravenky/příspěvek na stravování
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Účetní, Hlavní účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

BM ČESKO s.r.o., Ivana Plačková
267 289 176, 608 745 528